A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/home/bamdar/public_html/system/cache/sessions/PHPSESSID6c666c4273ded05c0cb4ce396447918de48100b8444362e3ac08cbb2102faaeb2c56c3c3): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 172

Backtrace:

File: /home/bamdar/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 71
Function: __construct

File: /home/bamdar/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 6
Function: __construct

File: /home/bamdar/public_html/index.php
Line: 317
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Failed to read session data: user (path: /home/bamdar/public_html/system/cache/sessions)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /home/bamdar/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 71
Function: __construct

File: /home/bamdar/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 6
Function: __construct

File: /home/bamdar/public_html/index.php
Line: 317
Function: require_once

شرایط و راهنما | بام دار,Bamdar

شرایط و راهنما

ضوابط و قوانین

آنچه در زیر به عنوان ضوابط و قوانین استفاده از سایت بام دار آمده است، در کلیه زیرمجموعه های بام دار (اعم از وب سایت، اپلیکیشن همراه و...) اعمال می‌شود.

کلیه ضوابط و قوانین "بام دار" منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی(اینماد) و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

شما به عنوان عضو یا کاربر مجموعه در نخستین گام، با استفاده از بام دار، کلیه قوانین زیر را پذیرفته‌اید و ملزم به رعایت آنها می باشید.


1- شرایط ثبت آگهی:

 کلیه آگهی دهندگان (اعم از شخصیت های حقیقی و حقوقی) با ثبت آگهی در بام دار تأیید می کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ذیل ذکر شده است، نخواهد بود :

1-1- مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه.

2-1- ناقض حریم شخصی افراد.

3-1- هرگونه توهین به ادیان رسمی کشور،آداب ،رسوم،قومیتها،لهجه و گویش های مختلف.

4-1- استفاده از عبارت ها و کلمات مغایر با هنجارها و عفت عمومی جامعه.

5-1- استفاده از اشعار و تبلیغات اغراق آمیز و مبالغه در توضیحات.

6-1- استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، تصاویر بی ارتباط با آگهی و درج لوگو بجای عکس فایل مورد نظر در آگهی.

7-1- هر نوع آگهی و خبر پراکنی سیاسی،اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد.

8-1- درج مکرر آگهی های یکسان، حتی با عناوین متفاوت.

9-1- وجود جملات نادرست از نظر املایی یا نگارشی و ...

10-1- عدم درج قیمت کل ملک در آگهی و یا درج قیمتهای غیر واقعی و اشتباه که قیمت معامله را مشخص نکرده باشد.

11-1- ثبت اطلاعات اشتباه در توضیحات آگهی که ممکن است باعث عدم شفافیت آگهی و گمراهی بازدیدکنندگان آگهی گردد.

هرگونه سواستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و بام دار در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

لازم به ذکر است که به منظور تسهیل و تسریع در فرایند تایید و انتشار آگهی ها، بام دار می تواند موارد ناقض قوانین را در محتوا یا عنوان آگهی شما با حفظ چهارچوب کلی آن، به طور جزئی تغییر دهد  و درصورتیکه آگهی قابل تغییر نباشد، کاملا غیرفعال و حذف خواهد شد.


2- شرایط عکس آگهی :

عکس آگهی باید چه شرایطی داشته باشد؟

طبق تجربه به دست آمده در "بام دار" آگهی‌هایی که همراه با تصویر منتشر می‌شوند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۱۰ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند و بازخورد بهتری خواهند دید؛ لذا بارگذاری کردن عکس در آگهی ها الزامی نیست ولی برای تأثیرگذاری بیشتر و بهتر دیده شدن توصیه اکید می شود که از عکس استفاده شود و حتی الامکان تعداد بیشتری عکس بارگذاری گردد.

پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی و باکیفیت استفاده کنید.

اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل 600*600 و حجم آن حداکثر ۶ مگابایت باشد.

چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر مورد نظر منتشر نخواهد شد:

- تصویر آرم، لوگو یا نشانه،

- تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت،

- تصویر غیر واقعی و غیر مرتبط،

- تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها)،

- مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی،

- استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی،

- تصویری که متعلق به آگهی دیگری در سایت "بام دار" باشد،

- بیش از %۲۰ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد،

- تصویر نیاز به چرخش داشته باشد،

- در تصویر آگهی عبارت‌های تبلیغاتی یا واژه‌هایی مانند:‌ حراج و … نوشته شده باشد،

- تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند،

- در صورتی که کلیه تصاویر آگهی صرفا از مشاعات باشد و حداقل شامل یک تصویر از نمای کامل یا فضای داخلی واحد نباشد.

- تصویر دارای بزرگنمایی بیش از حد باشد،

- تصویر ناقص از نمای ساختمان (شامل کل نمای ساختمان نباشد)

در صورتیکه هیچ‌کدام از موارد بالا در مورد تصاویر مدنظر شما صادق نیست ولی در هنگام ثبت آگهی حذف شده است، عکس آگهی خود را به همراه عنوان آگهی و شماره تماس و ایمیلی که با آن آگهی را ثبت کرده‌اید، از طریق فرم انتهای همین صفحه برای تیم پشتیبانی "بام دار" ارسال نمایید تا پس از بررسی مجدد، عکس آگهی شما را بر روی آگهی قرار دهیم.

شما ۱ هفته از زمان ثبت آگهی برای ایجاد اصلاحات در موارد بالا زمان دارید و در صورت عدم اصلاح، آگهی از سیستم حذف میگردد.


3- شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها :

هرگونه استفاده از مجموعه "بام دار" (اعم از وب سایت، اپلیکیشن و ...) به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است و "بام دار" هیچ توافقی با کاربران، خارج از این شرایط ندارد.

شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی های منتشر شده‌ در "بام دار" استفاده می کنند :

1-3- تلاش "بام دار" ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است؛ اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها برعهده نمی گیرد.

2-3- مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و "بام دار" هیچ مسئولیت و تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما و دیگران از این سایت ندارد.

3-3- "بام دار" هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.

4-3- کاربرانِ "بام دار" در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند؛ لذا "بام دار"، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

5-3- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به "بام دار" ارسال می‌شود یا در آن درج می شود، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

6-3- "بام دار"مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

7-3- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به "بام دار" که به واسطه ‌اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و "بام دار" مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

8-3- آگهی‌های سایت "بام دار" با هزینه‌ گردانندگان سایت، جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است؛ لذا استفاده کننده از "بام دار" حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به "بام دار" را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

تبصره : قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافقنامه حاکم خواهند بود.


4- حریم خصوصی :

1-4- مجموعه "بام دار" در هنگام جمع آوری اطلاعات از کاربران خود، مطابق با قانون حریم خصوصی جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کند.

2-4- هنگام استفاده از پنل مدیریت، ممکن است اطلاعاتی درباره خودتان مانند : نشانی، شماره تلفن، نشانی پست الکترونیکی و جزئیاتی پیرامون معامله ای که قرار است انجام دهید، ارائه کرده یا اطلاعاتی درباره فروشنده یا خریدار ملک در پنل مدیریت خود ثبت کنید؛ مجموعه "بام دار" از این اطلاعات استفاده نکرده و آن را در اختیار طرف های بیرونی قرار نمی دهد و متعهد می شود تا از اطلاعات شخصی تان حفاظت کند.

توجه : باید به خاطر داشته باشید، اطلاعاتی که می خواهید در قسمت عمومی بخش خدمات ارائه دهید، شامل سیاست حریم خصوصی نیست زیرا خودتان داوطلبانه این اطلاعات را در اختیار عموم قرار داده اید.

3-4- ممکن است اطلاعات کاربران عضو "بام دار"، از سوی دیگر کاربران و بدون اخذ مجوز از سوی مجموعه "بام دار"، در وب سایت های دیگر درج شود. مجموعه "بام دار" در رابطه با وبسایت های دیگر مسئولیتی بر عهده ندارد. 

4-4- اگر شما به عنوان فروشنده و مالک یا درخواست دهنده ملک، اطلاعات خود را در اختیار "بام دار" قرار می‌دهید، به "بام دار" این اجازه را می‌دهید که اطلاعات هویتی و تماستان را در اختیار مشاورین املاک عضو "بام دار" قرار بدهد تا بتوانند درباره درخواستی که دارید، با شما تماس بگیرند.


5- اختلافات قانونی :

1-5- "بام دار" برای هیچ کاربری به عنوان نماینده املاک عمل نمی کند و هیچ گونه خرید، فروش یا تبادل ملک انجام نمی دهد.

2-5- "بام دار" صرفا برای انتشار آگهی املاک ایجاد شده است و لذا تعهدی برای تأیید آگهی هایی که اعضای سایت منتشر می کنند، ندارد.

3-5- "بام دار" تنها بین جویندگان ملک، مالکین و مشاورین املاک، ارتباط ایجاد می کند و مسئولیت هیچ ضرر و زیان و یا هزینه ای را که به هر طریق از معامله ملک ناشی می شود، بر عهده نمی گیرد.

4-5- همچنین در صورت بروز مشکل بین "بام دار"، کاربران و مشاورین املاک، مراتب طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران حل و فصل می شود.


6- علایم تجاری و کپی رایت :

1-6- کاربران "بام دار" می‌تواند از اطلاعات سایت برای استفاده شخصی رونوشت تهیه کرده یا آن را ذخیره، چاپ، فکس یا به شخص مورد نظر خود ایمیل کنند اما حق استفاده از اطلاعات "بام دار" بدون ذکر منبع را ندارند.

2-6- همچنین کاربران متعهد می شوند که از اطلاعات "بام دار" از طریق غیر قانونی و با روشی که به زیان "بام دار" باشد، استفاده نکرده و به غلط، خود را وابسته به شخص یا نهاد خاص معرفی نکنند.

3-6- همچنین کاربران متعهد می‌شوند که شخص ثالثی را به انجام اقداماتی که در ضوابط و قوانین "بام دار" منع شده، تشویق نکنند.

4-6- طبق قوانین "بام دار" کاربران سایت موافقت می‌کنند که اطلاعات پنل مدیریتی خود را در اختیار افراد غیر قرار ندهند.

5-6- کاربران می‌توانند لینک سایت شخصی خود را بر روی "بام دار" منتشر کنند، اماموافقت می کنند که لینک وبسایت شخص ثالث یا کاربران دیگری را که تحت نظارت "بام دار" نیست، در صفحه کاربری خود قرار ندهند.

 

سوالات متداول

چگونه آگهی را در سایت ثبت کنیم؟

چطور آگهی ثبت کنم؟

شما در هر صفحه ای از سایت که حضور داشته باشید، می توانید با فشردن "دکمه ارسال رایگان آگهی"، وارد صفحه ثبت آگهی خواهید شد...

 

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، صفحه ثبت آگهی کاملا ساده، جامع و البته رایگان طراحی شده تا بتوانید در کوتاهترین زمان اطلاعات آگهی خود را وارد کرده و به ثبت برسانید...

 

 

مراحل ورود اطلاعات آگهی به شرح زیر می باشد:

1- در قسمت اول باید "نوع معامله" موردنظر خود را بین یکی از گزینه های "فروش" ، "رهن و اجاره" ، "پیش فروش" ، "مشارکت در ساخت" ، "اجاره کوتاه مدت"، انتخاب کنید. به طور مثال در اینجا گزینه "فروش" انتخاب شده...

 

 

2- در قسمت بعد، "نوع ملک" را تعیین کنید؛ توجه داشته باشید که همه انواع ملک در "6 مجموعه" طبقه بندی شده که شما باید نوع ملک موردنظر خود را با توجه به نوع کاربری و وضعیت فعلی آن، از بین یک زیرمجموعه انتخاب کنید. در اینجا گزینه "آپارتمان" از مجموعه "مسکونی" انتخاب شده...

 

 

3- پس از انتخاب نوع ملک، باتوجه به نوع ملک انتخابی شما، مشخصات و ویژگی های نوع ملک باید انتخاب و تکمیل شوند.

نکته : از بین مشخصات ملک، تکمیل قسمت متراژ ملک (به عدد) الزامی است، در غیراینصورت آگهی ثبت نخواهدشد.

واحد مساحت را نیز می توانید بین یکی از دو حالت : "مترمربع" یا "هکتار" تعیین کنید

سایر مشخصات مانند نوع سند، سن بنا و... بهتر است تکمیل گردد تا به دیده شدن بهتر آگهی شما کمک نماید.

 

 

4- در قسمت بعد باید "گذربندی" اطراف ملک را تعیین کنید؛ در صورتیکه اطراف ملک، یکی از انواع گذر (جاده، بزرگراه، خیابان، کوچه، بن بست) موجود است، ابتدا با توجه به اصلی یا فرعی بودن گذر، جهت قرارگیری آن را نسبت به ملک با کلیک بر روی جهت جغرافیایی موردنظر، انتخاب کرده و سپس "عرض گذر" را به صورت عددی وارد کنید.

همانطور که مشاهده میکنید، بر روی شکل نمادین، گذر موردنظر با عرض تعیین شده توسط شما ترسیم می گردد.

 

 

5- در این قسمت، "قیمت گذاری" ملک را بر اساس نوع معامله و شرایط آن انجام داده و با توجه به واحد "تومان"، به صورت عددی قیمت را درج کنید.

نکته : تکمیل قسمت قیمت گذاری در ثبت آگهی الزامی است؛ در غیراینصورت آگهی ثبت نخواهدشد.

بر حسب نوع معامله، می توانید برای قیمت گذاری از حالت "توافقی"، "معاوضه" یا "رایگان" استفاده کنید.

اگر نوع معامله و ملک دارای شرایط وام می باشد، قسمت وام را نیز تکمیل کنید.

در صورت انتخاب "پیش فروش" به عنوان نوع معامله، گزینه "قیمت پیش پرداخت"، "اقساط" و "تعداد اقساط" نیز تکمیل شوند.

در صورت انتخاب "مشارکت در ساخت" به عنوان نوع معامله، یکی از سه حالت : "توافقی"، "پای آ پای" و "زمین و ساخت" باید انتخاب شود.

در اینجا به دلیل انتخاب معامله از نوع "فروش"، گزینه های "قیمت کل"، "مبلغ وام" و "بازپرداخت وام" فعال شده است که ما مقدار "قیمت کل" را تعیین کرده ایم.

 

 

6- با توجه به اطلاعات درج شده در قسمت های قبلی، سایت به صورت خودکار یک "عنوان برای آگهی" درنظر می گیرد که در صورت تمایل می توانید در این قسمت عنوان پیش فرض را تغییر داده و عنوان دلخواه خود را برای آگهی وارد کنید...

 

 

7- تصاویر آگهی یکی از بهترین شاخص های یک آگهی مناسب و مؤثر در بهتر دیده شدن آن است؛ لذا در این قسمت می توانید با رعایت شرط زیر، تصاویر ملک را بارگذاری و به آگهی خود الصاق کنید؛ برای این منظور ابتدا بر روی دکمه "افزودن تصویر" کلیک کرده و فایل تصویر موردنظر خود را انتخاب کنید تا بارگذاری تصویر به صورت خودکار انجام گیرد، پس از اتمام بارگذاری، تصویر به صورت بندانگشتی به نمایش درخواهد آمد.

شرط تصاویر آگهی :

- بیشترین حجم هر تصویر 5 مگابایت می باشد.

- تعداد تصاویر حداکثر تا 10 عدد مجاز است.

- توصیه می شود تصاویر به صورت مستطیلی افقی باشند.

درصورت تمایل به "حذف تصویر"، می توانید با انتخاب دکمه "سطل زباله" بر روی تصویر مورد نظر، آن را از آگهی حذف نمائید و تصویر دیگری را اضافه کنید.

 

 

8- انتخاب "محل و موقعیت قرارگیری" ملک، در این قسمت انجام می شود؛ برای این منظور به ترتیب: استان، شهر، محدوده و منطقه و سپس محله و خیابان، انتخاب می شوند.

نکته : تعیین محل و موقعیت ملک الزامی است؛ درغیراینصورت آگهی ثبت نخواهدشد.

در صورت تمایل می توانید محل دقیق قرارگیری و موقعیت ملک را مستقیماً توسط "کلیک بر روی نقشه" تعیین کنید.

 

 

9- در این قسمت می توانید "امکانات اصلی" ملک (شامل 15 مورد مانند: آب، برق، گاز، تلفن و...) را انتخاب کنید تا در صفحه اصلی سایت جهت بهتر دیده شدن آگهی، نمایش داده شوند.

 

 

10- اگر آگهی نیاز به توضیحات بیشتری دارد، می توانید در این قسمت "توضیحات" خود را به صورت مختصر ذکر نمائید. باتوجه به تأثیر زیاد توضیحات در بهتر دیده شدن آگهی، توصیه میشود این قسمت حتماً تکمیل گردد!

 

 

11- در قسمت "امکانات"، سعی کرده ایم تمام امکاناتی که انواع ملک می توانند داشته باشند را به صورت مجموعه های منظم دسته بندی کنیم؛ در صورت تمایل به معرفی امکانات بیشتر ملک می توانید بر روی عنوان هر مجموعه کلیک کنید و از لیست باز شده آن ، امکانات موردنظر خود را انتخاب کنید.

نکته : این امکانات در صفحه جزئیات آگهی نمایش داده خواهدشد.

 

 

12- در این قسمت اطلاعات آگهی دهنده تکمیل می گردد که عبارتند از :

- نوع آگهی دهنده : "شخص" یا "مشاور املاک" یا "شرکت"

- "نام کامل"، "شماره تماس" و "نشانی ایمیل" آگهی دهنده

نکته : تعیین نوع آگهی دهنده و تکمیل مشخصات وی الزامی است؛ در غیراینصورت آگهی ثبت نخواهدشد.

 

 

13- در نهایت با انتخاب گزینه " ضوابط و قوانین را مطالعه کرده و با آن موافقم"، ضمن اعلام پذیرش قوانین و ضوابط، بر روی دکمه "ثبت آگهی" کلیک کنید تا آگهی ثبت شده و به صفحه دریافت کد تأیید اعتبار تلفن همراه هدایت شوید...

 

 

در صفحه ای که پس از ثبت آگهی باز می شود، باید شماره تلفن همراه خود را تأیید کنید

جهت تأیید شماره تلفن همراه وارد شده، بر روی دکمه "دریافت کد" کلیک کنید تا کد فعال سازی برای شماره وارد شده، ارسال گردد.

اگر تا مدت زمان 2 دقیقه کد فعال سازی را دریافت نکردید، مجدداً بر روی دکمه "دریافت کد" کلیک کنید تا کد فعال سازی دوباره ارسال گردد. در صورتیکه همچنان کدی دریافت نمی کنید...؟؟؟

در صورتیکه کد فعال سازی را دریافت کردید، آن را در قسمت "کد دریافتی" وارد کرده و سپس بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید تا به صورت خودکار، به "صفحه مدیریت آگهی" خود منتقل گردید.

 

 

تبریک!....

شما موفق شدید آگهی خود را با موفقیت به ثبت برسانید.


جهت آموزش و راهنمایی مدیریت آگهی های خود می توانید "راهنمای مدیریت آگهی" را مطالعه کنید

چطور در میان آگهی ها جستجو کنیم؟

چطور در میان آگهی ها جستجو کنیم؟

شما می توانید در صفحه نمایش آگهی ها، از میان انبوه آگهی های این سایت، آگهی های مطابق با معیارها و ملاک های مورد نظر خود را بیابید و مشاهده کنید...

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بخش جستجوی سایت به دو صورت در دسترس شما قرار گرفته است :

الف- جستجو بر اساس معیارهای مختلف

 

 

در این حالت شما می توانید به دلخواه هرکدام از معیارهای مورد نظر خود را تعیین و در نهایت کلید جستجو را فشاردهید...

معیارهای جستجو عبارتند از:

1- نوع معامله، کاربری و نوع ملک : در این منو امکان انتخاب 3 گزینه را به صورت زیرمجموعه تو در تو فراهم کرده ایم که روند انتخاب را تسریع خواهد کرد...

 

در صورت تمایل می توانید انتخاب خود را در این قسمت کلی تر انجام دهید؛ مانند مثال های زیر:

"فروش" : نمایش تمام آگهی های فروش

 

"فروش" >> "مسکونی" : نمایش تمام آگهی های فروش مسکونی

 

"فروش" >> "مسکونی" >> "آپارتمان" : نمایش تمام آگهی های فروش آپارتمان مسکونی

 

2- محدوده و محله : در قسمت بعد می توانید تعیین کنید که با توجه به شهر انتخاب شده، آگهی های کدام منطقه و محله (خیابان) برای شما نمایش داده شود...

 

نکته : توجه داشته باشید که می توانید محله (خیابان) و منطقه مورد نظر خود را با کلیک موس بر روی نقطه دلخواه در نقشه، تعیین کنید.

نکته : در صورتیکه منطقه و محله را هم "از لیست" انتخاب و هم "بر روی نقشه کلیک" کرده باشید، در هر دو منطقه و محله برای شما جستجو انجام شده و آگهی های موجود نمایش داده خواهد شد.

نکته : این امکان فراهم شده تا نام منطقه، محله و یا خیابان موردنظر خود را در قسمت جستجوی بالای لیست، بنویسید تا به صورت خودکار نام منطقه و محله مورد نظر ظاهر شده و قابل انتخاب شود تا نیازی به صرف وقت برای جستجو در لیست نباشد.

 

3- محدوده متراژ : در قسمت بعد می توانید محدوده کمترین تا بیشترین متراژ را برای مساحت تعیین کرده تا بر اساس آن آگهی های موجود در این محدوده به نمایش درآیند.

 

4- محدوده قیمت : در این قسمت می توانید "بر اساس نوع معامله"، محدوده کمترین و بیشترین مبلغ قیمت را تعیین کنید تا بر اساس آن آگهی های موجود به نمایش درآیند.

دقت شود که قیمت ها بر اساس واحد تومان می باشد.

مثلاً برای نوع معامله "فروش"، گزینه های کمترین و بیشترین قیمت (هر مترمربع یا قیمت کل) فعال شده و می تواند مقداردهی شود. یا برای نوع معامله "رهن و اجاره"، گزینه های کمترین و بیشترین قیمت برای هر یک از موارد "رهن" و "اجاره" فعال شده و قابل مقداردهی می باشد.

 

5- موقعیت ملک : در این قسمت می توانید تعیین کنید که آگهی هایی نمایش داده شوند که موقعیت قرارگیری پلاک آنها نسبت به گذر (خیابان، کوچه، بن بست و...) هر یک از 4 حالت "شمالی"، "جنوبی"، "شرقی" و "غربی" باشد...

می توان 1 تا 4 موقعیت را همزمان برای جستجو تعیین کرد؛ مثلاً تعیین کنیم که فقط املاکی که هم جنوبی و هم شمالی هستند، جستجو و نمایش داده شوند.

 

6- مرتب سازی نتایج جستجو : در این قسمت می توانید نحوه نمایش نتایج جستجو را بر اساس حالات زیر مرتب سازی کنید :

بیشترین قیمت – کمترین قیمت – بیشترین متراژ – کمترین متراژ – جدیدترین آگهی – قدیمی ترین آگهی

 

پس از انتخاب هر یک از معیارهای جستجو، "با زدن کلید جستجو"، موتور قدرتمند جستجوی سایت در بین تمام آگهی ها، مواردی که منطبق با معیارهای تعیین شده می باشد را یافته و به نمایش می گذارد.

نکته : کلیه معیارهای جستجو شده بر اساس آنها، به صورت فیلترهایی در کنار سمت راست صفحه نمایش آگهی ها، ظاهر خواهند شد که شما می توانید بدون انجام جستجوی جدید و تکمیل مجدد فرم جستجو، این فیلترها را کم یا زیاد کنید که البته کار با فیلترها، در "این قسمت" توضیح داده شده است...

 

ب- جستجو بر اساس موقعیت مکانی (جغرافیایی) توسط نقشه پویا

 

در این حالت شما می توانید با کلیک بر روی مکان موردنظر خود در نقشه، آگهی های موجود در محدوده کلیک شده در نقشه را مشاهده کنید و یا در نتایج جستجو محدوده مورد نظر را نیز لحاظ کنید...

 

برای مشاهده راهنمای کار با فیلترهای نمایش آگهی ها، "راهنمای کار با فیلترها" را مطالعه کنید.